W szarości do ślubu

http://www.sukienkimm.pl/slubne/

Biała suknia do ślubu pomału przestaje być obowiązującym standardem. Panny młode coraz częściej decydują się na suknie w odcieniach pastelowych, kremowych lub ecru. Takie ciepłe barwy nie pasują jednak do każdego typu urody.

Na jaką suknię zdecydować się, gdy nasza skóra, włosy i oczy mają zdecydowanie chłodny odcień. Z pomocą przychodzą nam tu szarości. Szare suknie ślubne cieszą się coraz większą popularnością z kilku powodów.

Po pierwsze nie jest to kolor tak kontrowersyjny jak, np. czerwony lub czarny, a pozwala zerwać z „białą tradycją”. Szary to także kolor nie tylko bardzo elegancki, ale też lekki – suknia uszyta, np.

z szarej koronki czy tiulu będzie wciąż bardzo eteryczna. Czy jednak szary nie jest kolorem zbyt smutnym i poważnym na ślub? Nic bardziej mylnego. Szarość, dzięki odpowiednim dodatkom, np.

koralikom, cekinom czy perłom bardzo łatwo zamienić w mieniące się srebro. Bez problemu ożywimy ją także dodatkami w jaskrawych kolorach, np. butami, szarfą lub nawet kolorowym bukietem.