W co się spakować?

Kiedy wyruszamy w podróż równie ważne, jak środek transportu oraz miejsce wyjazdu jest także to, w co zapakujemy nasze rzeczy. Czasem bowiem będziemy nasz bagaż nosić przy sobie, a kiedy indziej musi on mieć odpowiedni wymiar, żeby zmieścił się do bagażnika w samochodzie lub na półce w samolocie. Jeśli jedziemy w góry lub tam, gdzie będziemy wędrować najlepszy będzie plecak, lekki, nowoczesny, ale pakowny.

Taki, w którym zmieścimy nasze rzeczy i będzie nam się z nim wygodnie chodziło. Kiedy podróżujemy samolotem najlepsza będzie walizka. Poręczna, na kółkach taka, którą łatwo za sobą pociągniemy i bez trudu umieścimy w samolocie.

Kiedy jedziemy gdzieś samochodem lepiej spakować się do torby, a nawet do dwóch mniejszych toreb, bo łatwiej je wtedy rozlokować w bagażniku. W podróż służbową najlepiej zabrać niewielką walizeczkę, aktówkę lub wygodną torbę. Oczywiście panie zabiorą także swoją podręczną torebkę.

Bez niej żadna kobieta raczej nie rusza się z domu nawet do pobliskiego sklepu spożywczego, a co dopiero gdy jedzie gdzieś daleko.